معرفی روسای جدیدالتقرر اداره ملی تنظیم امور آب

mew-admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۹:۱۷
82

سه تن از روسای جدیدالتقرر اداره ملی تنظیم امور آب بعد از سپری نمودن پروسه امتحان رقابت آزاد بر اساس احکام جداګانه مقام عالی ریاست جمهوری، در یک جلسه رسمی توسط محترم انجنیر ویس احمد بصیری معین تخنیکی این اداره به وظایف جدید شان معرفی گردیدند.

در این جلسه انجنیر همت الله امین زی بحیث رییس دفتر اداره ملی تنظیم امور آب، احمد شاه راسخ به حیث رییس فرعی حوزه دریایی مزار شریف و محمد شایق صافی به صفت رییس حوزی فرعی دریایی ولایت لغمان معرفی شدند.

آقای بصیری ضمن یادآوری از اصل تغییر در ادارات، از روسای قبلی که در بست های متذکره انجام وظیفه می نمودند اظهار قدردانی کرده برای روسای جدید التقرر آرزوی موفقیت در انجام مسوولیت های شان نمود.

همچنان اسدالله زیرک سرپرست پيشین ریاست دفتر اداره ملی تنظیم امور آب گفت:

"در مدت چند ماه که من در این وظیفه بودم تلاش نموده ام وظیفه خویش را با در نظرداشت قوانین نافذه‌ی کشور، مصالح ملی، پالیسی اداره ملی تنظیم آمور آب و به مشوره جناب تکل صاحب به پیش ببرم.

من افتخار دارم که با این تیم متخصص و مسلکی در چوکات اداره ملی تنظیم امور آب ایفای وظیفه نمودیم و از همه همکاران عزیز تشکر میکنم که تا به حال با من همکار بودند."

قابل یاد آوریست که انجنیر همت الله امین زی فرزند اسدلله امین زی دارای دو سند مقطع لیسانس از رشته های انجنیری و اقتصاد بوده و آموزش مقطع ماستری را در رشته مدیریت دولتی گرفته است.

ایشان در حدود یازده سال در ادارات مختلف چون وزارت اطلاعات و فرهنگ، وزارت معارف، شاروالی کابل و وزارت ترانسپورت ایفای وظیفه نموده اند.

احمد شاه راسخ مقطع تحصیلی لیسانس را در رشته انجنیری سیول پوهنتون بلخ آموزش دیده دارای هفت سال تجربه کاری می باشد که مدت پنج سال آن را در بست آمر خدمات انجنیری حوزه فرعی دریایی بلخ انجام وظیفه کرده است.

محمد شایق صافی فرزند محمد صدیق صافی دارای دو سند تحصیلی لیسانس از رشته های انجنیری سیول و اداره و تجارت بوده و مقطع ماستری خویش را در رشته اداره و تجارت پوهنتون خراسان آموزش دیده است.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۳ - ۱۵:۴۱
Background image

یخچال های کشور حدود ١٤ فیصد کاهش و جهیل های یخچالی ٨ فیصد افزایش یافته است

این ورکشاپ از سوی ریاست عمومی منابع آب اداره ملی تنظیم امور آب با همکاری مرکز بین المللی انکشاف همه‌جانبه...

دوشنبه ۱۳۹۹/۹/۳ - ۱۵:۲۴
Background image

برنامه نیاز سنجی کارمندان در اداره ملی تنظیم امور آب برگزارشد

این برنامه از سوی کمیسیون اصلاحات اداری با همکاری ریاست منابع بشری به منظور تشخیص نیازمندی کارمندان به برنامه های...

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۸ - ۱۵:۴۹
Background image

تدویر ورکشاپ آگاهی‌دهی برای کارمندان جدیدالتقرر در اداره ملی تنظیم امور آب دایر شد

ورکشاپ آگاهی‌دهی برای کارمندان جدیدالتقرر اداره ملی تنظیم امور آب پیرامون معرفی ساختار تشکیلاتی، اهداف و وظایف ریاست ها...

BACK TO NEWS