پیام تبریکی به مناسبت روز جهانی آزادی مطبوعات

MEW-Media
741

پیام تبریکی به مناسبت روز جهانی آزادی مطبوعات

طبق قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل متحد سوم می (3 می) به عنوان روز جهانی آزادی مطبوعات نامگذاری شده است و همه ساله از این روز در سطح ملی و بین المللی گرامی‌داشت می شود.

هدف اصلی گرامی‌داشت از روز جهانی آزادی مطبوعات تجدید و تقویت تعهد دولت ها و ملت ها در مورد آزادی مطبوعات است. همچنان مطبوعات تعهد حرفه ای خود را برای ارائه اطلاعات دقیق و بی طرفانه به مردم تجدید می کنند.

آزادی مطبوعات در قانون اساسی افغانستان، قانون رسانه های جمعی و سایر قوانین نافذه کشور تضمین شده است.

در طول 20 سال گذشته در کنار سایر دستاوردها آزادی بیان، آزادی مطبوعات و دسترسی عامه‌ی مردم به اطلاعات یکی از بزرگترین دستاوردهای ما است که در این زمینه پیشرفت های چشمگیری شده است.

خواست ما از مسوولین رسانه های ملی و بین المللی و خبرنگاران این است که در چنین شرایط حساس کشور، معلومات دقیق و بی طرفانه به مردم ارائه دهند تا خلای اطلاعاتی ایجاد نشود.

در پایان رهبری اداره ملی تنظیم امور آب سوم می ( 3 می) روز جهانی مطبوعات را به تمام روزنامه نگاران و سایر کارمندان رسانه ای کشور تبریک گفته و برای شان در زمینه اطلاع رسانی موفقیت های بیشتر آرزو می کند.

با احترام

انجنیر خان محمد تکل

رئیس عمومی اداره ملی تنظیم امور آب

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۳ - ۸:۵۴
Background image

پیام تبریکی به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر!

فرا رسیدن عید سعید فطر را به جلالتمآب محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان، بانوی اول، معاونین محترم مقام عالی ریاست جمهوری، اعضای محترم کابینه...

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۱۰:۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطآء قرارداد پروژه لات اول اعمار چکدم سایت سوم اوداگ

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، اداره ملی تنظیم امور آب در نظر دارد...

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۱۳:۶
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطآء قرارداد پروژه فیز دوم سربند کانال قریه خاص کنر

اداره ملی تنظیم امور آب در نظر دارد، قرارداد پروژه فیز دوم سربند کانال قریه خاص کنر ولسوالی چوکی ولایت کنر...

بازگشت به اطلاعیه ها