معین انرژی وزارت  آب و انرژی به کارمندان این وزارت معرفی شد

MEW-Media
چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۳ - ۱۳:۳۲
3/9/1400

 

محترم مولوی عارف الله " عارف" که جدیداً از سوی رهبری امارت اسلامی افغانستان بحیث معین انرژی در وزارت آب وانرژی تعیین شده است توسط محترم ملا عبداللطیف منصور سرپرست این وزارت در یک جلسه به کارمندان معرفی شد.

آقای منصور سرپرست وزارت آب و انرژي در هنگام معرفی معین انرژی به کارمندان روی اهمیت این مسئولیت صحبت نموده برای معین صاحب در انجام وظایف ایشان آرزوی موفقیت کرد.

قابل یادآوری است که محترم مولوی عارف الله عارف در دوران اسبق امارت اسلامی در بخش های مختلف چون: معاونیت ولایت غزنی، شاروال ولایت کابل و معین مالی وزارت مالیه ایفای وظیفه نموده است.

همچنان آقای عارف با جهاد مسلحانه  در مقابل اشغال آمریکایی ها به حیث سرپرست و عضو کمیسیون نظامی ولایتی و عضو کمیسیون مرکزی دعوت و ارشاد نیز وظیفه اجرا کرده است.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۷ - ۹:۴۳
Background image

معین آب وزارت آب و انرژی از جریان کار پروژه بند کجکی بازدید کرد

 

محترم انجنیر مجیب الرحمن "عمر "، معین آب وزارت آب و انرژی همراه با شماری از روسا و مسئولان این وزارت طی یک سفر رسمی به ولایت هلمند، وضعیت پیشرفت پروژه بند کجکی را از نزدیک مشاهده و. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۱ - ۱۰:۵۸
Background image

با تطبیق 180 پروژه وزارت آب و انرژی بیش از 1 هزار و 300 تن گندم به شهروندان کابل توزیع گردید

 

این برنامه که به منظور جلوگیری از بحران غذایی و ایجاد کار از سوی وزارت انرژی و آب راه اندازی شده بود در ولسوالی های شکردره، گلدره، استالف و فرزه ولایت کابل تطبیق گردید.

برنامه. . .

BACK TO NEWS