معین آب وزارت انرژی و آب از پروژه بند شاه عروس بازدید و یک پروژه پاک کاری کانال را افتتاح نمود

MEW-Media
پنجشنبه ۱۴۰۰/۸/۶ - ۸:۳۶
28/10/2021

 

محترم انجنیر مجیب الرحمن عمر معین آب وزارت انرژی و آب همراه با حبیب الرحمن حقپال رئیس عمومی حوزه دریایی کابل و شماری از مسئولان تخنیکی وزارت به ولسوالی شکردره سفر نموده از پروژه بند شاه و عروس بازدید و نظارت کردند.

محترم معین آب درجریان این سفر یک پروژه پاک کاری کانال را که شامل برنامه کار در مقابل غذا از سوی این وزارت راه اندازه شده بود، در قریه کوچکین ولسوالی شکردره نیز افتتاح کرد.

آقای عمر در حالیکه از بند شاه و عروس نظارت میکرد اظهار داشت:" که کارهای باقی مانده بند به زودی آغاز می گردد".

همچنان معین آب حین بازدید از بند شاه و عروس هدایات لازم را به مسئولین تخنیکی وزارت ارایه نموده جهت تسریع آغاز کارهای باقی مانده پروژه تاکید کرد.

قابل یادی آوری است که با تکمیل شدن پروژه بند شاه و عروس 3500 هکتار زمین زراعتی تحت آبیاری قرار گرفته و 1.2 میگاوات برق نیز تولید می گردد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۷ - ۹:۴۳
Background image

معین آب وزارت آب و انرژی از جریان کار پروژه بند کجکی بازدید کرد

 

محترم انجنیر مجیب الرحمن "عمر "، معین آب وزارت آب و انرژی همراه با شماری از روسا و مسئولان این وزارت طی یک سفر رسمی به ولایت هلمند، وضعیت پیشرفت پروژه بند کجکی را از نزدیک مشاهده و. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۱ - ۱۰:۵۸
Background image

با تطبیق 180 پروژه وزارت آب و انرژی بیش از 1 هزار و 300 تن گندم به شهروندان کابل توزیع گردید

 

این برنامه که به منظور جلوگیری از بحران غذایی و ایجاد کار از سوی وزارت انرژی و آب راه اندازی شده بود در ولسوالی های شکردره، گلدره، استالف و فرزه ولایت کابل تطبیق گردید.

برنامه. . .

BACK TO NEWS