سرپرست وزارت آب و انرژی با وزیر اسبق وزارت معارف دیدار نمود

MEW-Media
یکشنبه ۱۴۰۰/۸/۳۰ - ۱۲:۶
15/4/1443

 

محترم ملا عبداللطیف"منصور"، سرپرست وزارت آب و انرژی با محترم فاروق"اعظم"، شخصیت جهادی و ملی و وزیر اسبق معارف کشور  در دفترکاری‌شان دیدار نموده و پیرامون وضعیت کنونی کشور بحث و تبادل نظر نمودند.

در نخست، سرپرست وزارت آب و انرژی به وزیر اسبق وزارت معارف کشور خوش آمدید گفته و ضمن آن،مبارکی فتح کامل کشور به دست نیروهای امارت اسلامی را به ایشان تبریک گفتند.

در این دیدار،  محترم ملا عبداللطیف"منصور"، سرپرست وزارت آب و انرژی افزودند" افغانستان کشور همه افغان‌هاست و از همه کدرهای مسلکی و با تجربه ‌می خواهیم که در  آبادانی کشور با ما همکاری نموده تا زمینه زندگی مرفه و آسوده برای هموطنان خویش مهیا نماییم."

در عین حال، محترم داکتر فاروق"اعظم"، وزیر اسبق وزارت معارف کشور نیز بیرون راندن قوای امریکایی و ناتو را از کشور به سرپرست وزارت آب و انرژی تبریک گفته و اسلام را رمز وحدت همه مسلمان‌ها خوانده و و عده هر نوع همکاری را دادند.

 

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۷ - ۹:۴۳
Background image

معین آب وزارت آب و انرژی از جریان کار پروژه بند کجکی بازدید کرد

 

محترم انجنیر مجیب الرحمن "عمر "، معین آب وزارت آب و انرژی همراه با شماری از روسا و مسئولان این وزارت طی یک سفر رسمی به ولایت هلمند، وضعیت پیشرفت پروژه بند کجکی را از نزدیک مشاهده و. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۱ - ۱۰:۵۸
Background image

با تطبیق 180 پروژه وزارت آب و انرژی بیش از 1 هزار و 300 تن گندم به شهروندان کابل توزیع گردید

 

این برنامه که به منظور جلوگیری از بحران غذایی و ایجاد کار از سوی وزارت انرژی و آب راه اندازی شده بود در ولسوالی های شکردره، گلدره، استالف و فرزه ولایت کابل تطبیق گردید.

برنامه. . .

BACK TO NEWS