حدود 23 پروژه بخش انرژی وزارت انرژی و آب (اداره ملی تنظیم امور آب و اداره خدمات انرژی) به ریاست برشنا انتقال کرد.

mew-admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۸:۵۴
123

انجنیر خان محمد تکل رییس عمومی اداره ملی تنظیم امور آب و سرپرست اداره خدمات انرژی طی جلسه‌ی با رؤسا و مسوولین برشنا شرکت رسماً مسوولیت 23 پروژه انرژی را به د افغانستان برشنا شرکت انتقال نمود که مسوولیت تطبیق پروژه های فوق پس از این تاریخ به دوش شرکت برشنا خواهد بود.

این فیصله پس از آن صورت می‌گیرد که فرمان شماره 36 مؤرخ 30/11/1398 رییس جمهور کشور محمد اشرف غني مبنی بر تقسیم شدن وزارت انرژی و آب به اداره ملی تنظیم امور آب و اداره خدمات انرژی به این اداره مواصلت نموده بود که انتقال سه ریاست بخش انرژی این وزارت (شامل ریاست نظارت بر تطبیق پروژه‎های انرژی، ریاست انرژی قابل تجدید و ریاست طرح و تطبیق پالیسی های انرژی) به برشنا شرکت بخشی از این فرمان بود.

اداره ملي تنظيم امور آب

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۱ - ۹:۳۲
Background image

دیدار محترم انجینر خان محمد تکل، رییس عمومی اداره ملی تنظیم امور آب و محترم ضياءالحق امرخیل وزیر دولت در امور پارلمانی

انجینر خان محمد تکل، رییس عمومی اداره ملی تنظیم امور آب و محترم ضياءالحق امرخیل، وزیر دولت در امور پارلمانی با هم دیدار و تبادل نظر نمودند....

چهارشنبه ۱۳۹۹/۳/۷ - ۱۲:۱۳
Background image

اصلاحات بنیادین در ادارۀ ملی تنظیم امور آب

ادارۀ ملی تنظیم امور آب بر اساس فرمان شماره 36 مورخ ٣٠ دلو سال ١٣٩٨ جلالتمآب رئیس جمهور وزارت انرژی و آب به دو اداره ...

پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۸:۵۴
Background image

حدود 23 پروژه بخش انرژی وزارت انرژی و آب (اداره ملی تنظیم امور آب و اداره خدمات انرژی) به ریاست برشنا انتقال کرد.

انجنیر خان محمد تکل رییس عمومی اداره ملی تنظیم امور آب و سرپرست اداره خدمات انرژی طی جلسه‌ی با رؤسا و مسوولین برشنا شرکت رسماً مسوولیت 23 پروژه انرژی را به د افغانستان برشنا شرکت انتقال. . .

BACK TO NEWS